Webinar „Rozwój na luzie, bez spiny” #1

Webinar „Rozwój na luzie, bez spiny” #1

To pierwszy webinar z cyklu „Rozwój na luzie, bez spiny”, podczas którego opowiem o moim podejściu do kilku podstawowych zagadnień związanych z rozwojem.

Przez kilkanaście lat interesowania się rozwojem osobistym, pracy jako trener i coach oraz przekładania tych zagadnień na praktykę biznesową, trafiłam na wiele zagadnień, które były dla mnie niejasne, dziwne, a nawet szkodliwe. Do tego powtarzanie na szkoleniach zdań typu: „Kiedy się nie rozwijasz, to się cofasz”, „Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz…” itp. powoduje, że wiele osób sfrustrowanych jest tą tematyką.

Dlatego chcę podzielić się moimi obserwacjami.
Weźmiesz? Spoko.
Nie weźmiesz? Też ok.
Wybór będzie należał do ciebie.

Termin: 11 stycznia 2017r. godz. 20.00

Prawdopodobnie poruszymy następujące tematy, ale zakres danego webinaru zależeć będzie od was, czyli od uczestników. Tematy od których chciałabym zacząć.

– dlaczego nie zawsze musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu?

– dlaczego dyscyplina i samodyscyplina nie mają nic wspólnego z motywacją, a nawet nam szkodzą?

– dlaczego lenistwo nie istnieje?

– dlaczego narzędzia i techniki związane z planowanie i organizowaniem, nie są odpowiedzią na brak czasu i równowagi w życiu?

A może są zagadnienia w rozwoju osobistym, których nie rozumiesz lub ich wyjaśnienie do ciebie nie trafia. Może nie wiesz, jak połączyć je z praktyką czy życiem.
Sama miałam wątpliwości i czasem dostaję o nie pytania np.
czy afirmacje mogą działać?,
dlaczego cele nie zawsze działają?,
o co właściwie chodzi z tą asertywnością?
dlaczego wiem, co zmienić i jak, a tego i tak nie robię?.

Jeśli masz takie, napisz do mnie na: kontakt@kamilakruk.pl , a postaram się poruszyć je na tym webinarze lub na jednym z kolejnych.

Zapisać można się tutaj:  https://osmpower.clickmeeting.pl/rozwoj-na-luzie/register

Zapraszam!

Kamila Kruk

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.