10 rad od kobiet przedsiębiorczych

10 rad od kobiet przedsiębiorczych
Kilka dni temu pojawił się artykuł, w którym i ja podzieliłam się jedną z lekcji biznesowych, które uważam za bardzo ważne.
 
I pisząc ją, wiedziałam, że napisałam coś ważnego, istotnego, a jednak po przeczytaniu całego artykułu mój krytyk z radością odezwał się, że może ta moja rada nie jest aż taka istotna, może są ważniejsze lekcje.
 
Bo to nie jest tak, że skoro robię dużo, to mój wewnętrzny krytyk się nie odzywa. Wręcz przeciwnie, zdarza mu się, tak jak przy okazji tego artykułu, na chwilę przejąć stery nad moją perspektywą i oceną.
 
A jednak dokładnie pomaga mi to, co opisałam w swojej lekcji: kolejne działanie, eksperymentowanie i bycie aktywną. Bo zrobione jest lepsze od perfekcyjnego. Bo napisanie swojej rady dla innych przedsiębiorców, mnie pomaga się przyjrzeć temu co robię i zastanowić nad tą najważniejszą lekcją.
 
A po kilku kolejnych dniach aktywności, ale też spotkań i rozmów kilka osób przypomniało mi, że właśnie ta jedna lekcja jest ogromnie ważna – bo często przerobienie jej sprawia, że zaczynamy działać zupełnie inaczej, z nową energią.
 
A zatem jak mówi nasze hasło w www.osmpower.pl częstuj się: Czytaj i Działaj!
Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.