TrainedOn czyli jak ułatwić sobie pracę trenera

TrainedOn czyli jak ułatwić sobie pracę trenera

Kilka lat temu uczestniczyłam w międzynarodowych zjazdach trenerskich Trainers’ Forum, dzięki którym poznałam wiele ciekawych osób zajmujących się szkoleniami w bardzo różnych dziedzinach.

Uczestnikami byli w większości młodzi trenerzy, związani z międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi. Dzięki temu w lutym zostałam zaproszona do wypróbowania nowej aplikacji dla trenerów ułatwiającej przygotowywanie i prowadzenie szkoleń, a także (co było dla mnie szczególnie ważne) przechowywanie przygotowanych już materiałów w jednym miejscu i możliwość łatwego ich używania, zestawiania i komponowania od nowa.

Mowa tu o aplikacji TrainedOn , którą w wersji podstawowej można używać bezpłatnie, a wersje rozszerzone mają swoje 30-dniowe okresy próbne.

Polecam szczególnie tym, którzy tak jak ja każde szkolenie tworzą od nowa pod daną grupę lub chcą uporządkować sobie swoje materiały.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.