Bądźmy wdzięczni! – wypytana przez Joannę Rosiek

Bądźmy wdzięczni! – wypytana przez Joannę Rosiek

Od jakiegoś czasu nie wysyłam kartek na święta, ani maili, ani SMS-ów (a jeśli już wysyłam to bardzo indywidualne i tylko do kilku osób). To wcale nie znaczy, że nie życzę Wam wesołych, zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. Sama doceniałam to od dawna, a doceniłam to milion razy bardziej w ostatnie święta, gdy w Wigilię dopiero o 13 wychodziłam ze szpitala w momencie, gdy znieczulenie i leki przestawały działać.

Dlatego na te święta chcę Wam życzyć i przypomnieć o wdzięczności, za to, co mamy. Za te z pozoru oczywiste rzeczy, które doceniamy dopiero, gdy je tracimy. Aby wdzięczność przyszła już dziś, teraz, a nie dopiero gdy je stracicie.

Szerzej o tym niedawno opowiadałam Asi (Joanna Rosiek), więc dla tych co chcą więcej – pod linkiem nasza spisana rozmowa

 

PS. Możecie też zajrzeć do życzeń od Asi, które na blogu. Dołączam się do nich w pełni.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.