Jak cieszyć się życiem? #1 – Celebrowanie życia czyli kolejne odwiedziny w Atelier Amaro

Jak cieszyć się życiem? #1 – Celebrowanie życia czyli kolejne odwiedziny w Atelier Amaro

Testowanie nowego, celebrowanie życia, realizowania dużych i tych mniejszych marzeń, cieszenie się z sukcesów, smakowanie świata, otwieranie się na nowe, świętowanie z okazji i bez okazji – to sposób myślenia, który mi towarzyszy i po raz kolejny zaprowadził nas do Atelier Amaro.

Bo każde danie to niespodzianka, uczta, eksplozja smaków, artystyczne dzieło, opowieść i spektakl, a przede wszystkim zaskoczenie!

Bo to co widzisz, to nie to, co sie wydaje. Gruszka wcale nie jest gruszka, gałązki, liście, ziemia! Zjadłam do ostatniego okruszka – nigdy nie widziałam tak podanego … Sernika! Ale nazwanie tego deseru sernikiem to tez zbyt duże uproszczenie. 

Wszystko było pyszne, ale deser skradł moje serce!

A do tego otrzymaliśmy przepyszny prezent rocznicowy – na szczęście tym razem deser zjadłam w spokoju, bez pospieszania i szukania biżuterii w środku dania.

Takie wyjście to nie obiad, posiłek czy spotkanie, to spektakl i historia z kulinarnymi działami sztuki!

A Wy jak celebrujecie swoje życie?

 

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.