Co robię teraz?

Co robię teraz?

Wiecie co?
Jeszcze rok temu frustrowałam się, bo miałam poczucie, że robię mało.
Ludzie chwalili mnie i podziwiali moją pracowitość, a ja miałam poczucie, że nie wykorzystuje swojego potencjału (taki paradoks skoro sama napisałam “Wyspy komfortu” o Ludziach Pełnych Potencjału).

I dziś uśmiecham się, i uśmiechają się moje oczy, bo okazało się, że potrzebne są czasem trudności i komplikacje, żeby dojść (a może wrócić) do tego, co moje.

Dlatego teraz są 3 określenia, które najlepiej opisują moje działania na dziś 🙂

ShEO (czyli wersja damska CEO), w której realizuje się jako managerka, szefowa, zarządzająca, planująca. Opracowuje strategie i działam operacyjnie!
Czyli moje www.osmpower.pl

KSIĄŻKI:
– te, które piszę;
– te, które czytam;
– te, które wydaję;
– ale przede wszystkim te, które pomagam wydać!;
– które powstają pomimo początkowej niewiary w realizację marzenia o swojej książce;
– które stają się nie tylko realizacją marzenia, ale też narzędziem biznesowym (marketingowym i sprzedażowym, nie tylko wizerunkowym),
– które powodują, że czytelnicy wrastają zmieniając swoje biznesy i życie!
To na www.wydajsamksiazke.pl

DIGITAL NOMADS czyli cyfrowi nomadzi – coś o czym marzyłam, do czego potem dążyłam, a teraz realizuje od kwietnia. Przedsiębiorca w permanentnej podróży 🙂 Może na kilka miesięcy, a może mi się spodoba na dłużej, ale wiem, że zamiast mówić: “zawsze chciałam spróbować… zobaczyć jak to jest ….”, mogę powiedzieć “spróbowałam… doświadczyłam …”
A z podróży najwięcej zdjęć i video na moim Instagramie @Krukamila

I te 3 rzeczy to mój obecny świat, który sprawia, że mogę realizować 100% siebie.
Obecny? No tak. Bo może za tydzień, miesiąc coś się zmieni. Bo za rok, na pewno będzie trochę inaczej, bo ja będę inną osobą i może znowu będę szukać nowego. A tymczasem cieszę się tym, co teraz 🙂

fot. niezastąpiona Weronika Markiewicz

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.