Moją misją jest zachęcanie ludzi do tego,
aby żyli z uśmiechem, z pasją i odważnie –
tak, aby budowali
SWOJE życie na SWOICH zasadach.

 Konsultacje to dla mnie możliwość indywidualnej pracy z drugą osobą. Dzięki nim dostajesz rozwiązania dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb i Twojego tempa. Jedni z nas wolą MAŁE KROKI, inni EWOLUCJĘ, a niektórzy potrzebują życiowych REWOLUCJI. Takie dopasowanie może właśnie dać praca indywidualna.
Ze względu na moje doświadczenie trenerskie, coachingowe i biznesowe, podczas spotkania używam również metod i narzędzi pasujących do ciebie.

Spotkania odbywają się on-line, w formie rozmów telefonicznych lub na skype, najczęściej w odstępach 2-3 tygodni.

Z kim pracuję?

osobami ambitnymi, które chcą od życia więcej, ale na obecnym etapie czują, że utknęły i kręcą się w kółko. Pomagam im znaleźć właściwe ścieżki i z energią ruszyć do przodu. Wspieram ich w budowaniu motywacji i podjęciu skutecznych działań. Jest to też praca, podczas której klienci szukają nowych, niestandardowych rozwiązań do swoich planów i działań.
Pomagam ludziom aktywnym, znaleźć sposoby takiego sprytnego działania, aby osiągali więcej, z większą radością i luzem.

osobami, które chcą napisać swoją książkę, ale widzą różne ograniczenia i obawy z tym związane. Nie znają procesu wydawniczego i chcą podjąć decyzję, jaka forma wydania książki będzie dla nich najlepsza.

Z autorami, którzy chcą napisać książkę na potrzeby swojego biznesu i użyć jej jako narzędzia marketingowego. Więcej o tym na moim YouTubie.

autorami, którzy napisali książkę na temat, który ich pasjonuje, a teraz chcą wokół tego zbudować swoją karierę zawodową, a może też biznes.

 

Zapraszam na konsultację indywidualną on-line

Stworzysz nowe, kreatywne pomysły.

Zaplanujesz konkretne kroki do realizacji.

Oszczędzisz czas i pieniądze, dzięki rozwiązaniom stworzonym indywidualnie pod ciebie.

Umów się ze mną na wstępną sesję indywidualną.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zasady spotkań:

Spotkania

Spotkania

Spotkania odbywają się online poprzez skype lub telefon.

Poufność

Poufność

Podczas spotkań obowiązuje mnie pełna poufność na temat tego, że się spotykamy i co podczas spotkań omawiamy.

Metody i zasady.

Metody i zasady.

Decydując się na pracę ze mną możesz spodziewać się konkretnego podejścia, nastawienia na wynik, jak i szukania sposobów prostych i dających radość z ich realizacji.

Referencje

  • Dzięki coachingowi z Kamilą  wróciłam do siebie, żeby tańczyć swój własny taniec ale w innym rytmie. Najlepszym rytmie, bo swoim! Poznałam smak świadomości i mam apetyt na więcej. A zmiany już nie przerażają. One się po prostu dzieją! Dzięki, Kamila!
    Anna
  • Te kilka spotkań z Kamilą odmieniło moje życie, spojrzenie na świat i samą siebie. Odnalazłam to, czego dotychczas w życiu mi brakowało, czyli pewność siebie, równowagę, świadomość własnych zasobów, kompetencji, odwagę do postawienia pierwszego kroku. Kamila wystąpiła w roli partnera, doradcy, często zadając niewygodne pytania, drążąc, dociekając, bym to ja sama mogła dotrzeć do sedna sprawy i głośno powiedzieć o tym co gra gdzieś głęboko w moim wnętrzu.
    Dorota Zdunek
  • Dzięki spotkaniom z Kamilą powoli oswajałam się z faktem, że coś jednak umiem, że dysponuje jakimiś zasobami. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki spotkaniom z Kamilą poznałam siebie, znalazłam swój cel. Nauczyłam się analizować to co mnie spotyka i wyciągać z tego wnioski.  Przez cały czas Kamila była obok, motywowała mnie do działania i ukierunkowywała. Za co bardzo jej dziękuję!! Tym, którzy się wahają czy napisać maila i umówić na spotkanie – gorąco Was do tego zachęcam! Spotkacie wtedy bowiem przemiłą, optymistyczną osobę, która będzie w Was wierzyć  i wspierać, rozumieć i motywować oraz zarażać pozytywną energią!

    Ewa