Inicjatywa “Czytaj i działaj” – 30 sierpnia 2014

Inicjatywa “Czytaj i działaj” – 30 sierpnia 2014

Lubię podróżować, ale nie typowo urlopowo, a bardziej odpoczynek łącząc z pracą. Dlaczego? Bo często to właśnie w trakcie podróży mam wiele nowych bodźców, inspiracji i przychodzą mi do głowy nowe pomysły. Tak właśnie podczas chorwackiej wycieczki powstał pomysł “Czytaj i działaj” czyli wydarzenie, które połączy dwie rzeczy: szkolenie i książki.
Często spotykam się z tym, że ludzie przychodzą na szkolenie, słuchają uważnie, ale nic sami po nim nie robią. Albo kupują książkę, czytają i …. odkładając ją na półkę nic nie wdrażają z niej w życie.

Stąd pomysł na konferencję, która w ciągu jednego dnia pozwoli się spotkać z 6 trenerami i przedsiębiorcami, ale aby wzmocnić efekt warsztatów, uczestnicy wyjdą też z wydarzenia z zestawem książek występujących osób.
W związku z tym kupując bilet na wydarzenie w cenie 250 zł w pakiecie dostajesz 6 książek – 5 papierowych i jednego ebooka!

Dla mnie będzie to też premiera mojej książki, więc szczególne wydarzenie.

To wszystko 30 sierpnia 2014 w Warszawie. Więcej informacji na www.czytajidzialaj.pl

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.