Kolejny etap zakończony!

Kolejny etap zakończony!

Pod koniec 2013 roku zdecydowałam się podejść do międzynarodowej certyfikacji coachingowej i dziś zakończył się etap starań, gdyż właśnie otrzymałam potwierdzenie z ICF (International Coach Federation), że moja akredytacja zostaje potwierdzona.
Wcześniej nie miałam poczucia, że taki dokument jest mi potrzebny. Niewielu klientów pytało o moje kwalifikacje, a tym bardziej o międzynarodowe akredytacje. Jednak pracując jako coach już kilka lat postanowiłam rozwijać się dalej i proces akredytacji wraz z kursami podnoszącymi moje kompetencje wydawały się dobrym krokiem. Teraz mogę powiedzieć, że zdecydowanie było warto zainwestować w to czas, energię, pieniądze i uwagę. Dzięki tej decyzji nie tylko otrzymałam potwierdzenie swoich kompetencji, które uznawane jest na całym świecie, ale też znacznie rozwinęłam swoje umiejętności. Dziś świętuję!

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.