Czy można być autorką i selfpublisherem na emeryturze? – Ela Grzelak

Czy można być autorką i selfpublisherem na emeryturze? – Ela Grzelak

Ja już jestem za stara…, gdybym to zrobiła 20 lat temu…, teraz to już za późno…, nie, to już nie dla mnie…, Te wszystkie nowinki, internet, Facebooki, to nie dla mnie… . – słyszeliście kiedyś taki komentarz czy odpowiedź na wasze pytanie.

Ja niestety słyszałam nie raz, dlatego zachwycona jestem tym, że Ela wzięła udział w naszym mastermindzie książkowym. To wymagało od niej aktywowania swojego konta na Facebooku, nagrania video i wiele innych wyzwań.

Ela jest wspaniałym przykładem na to, ze niezależnie od wieku można mieć marzenia i je realizować. Można odkryć czym jest Facebook, znaleźć nowych znajomych, uczyć sie z webinarow i w naszym mastermindzie książkowym, nagrywać video i wiele innych opisanych w książce.

Dla mnie to książka nie tylko dla jej rówieśniczek, pokazująca, że można robić ciekawe rzeczy po 60-tce. Ela również pokazuje, że nawet jeśli emerytura powoduje, że nagle znajdujesz się “poza nawiasem” dotychczasowego życia, to możesz stworzyć sobie swój własny, nowy nawias Ta książka pokazuje inna perspektywę każdemu z nas i pozwala na dwoje życie popatrzeć zupełnie inaczej.

Zobaczymy, co jeszcze Ela wymyśli, bo pomysłów jej nie brakuje;) I jak wielu autorow, selfpublisherow po naszym kursie powiedziała, ze nawet pomysł na kolejna książkę już jest 🙂

PS. A dla tych, co pytali, kolejny Mastermind książkowy rusza w połowie stycznia. Będzie jeszcze ciekawiej, bo cały czas dopracowujemy elementy i narzędzia, jakie mogą wam pomóc. Będzie też niespodzianka dla dotychczasowych uczestników grup książkowych.

Fot. Z cudowną, sympatyczną, ciepłą i pełną energii Elą Grzelak 🙂 podczas premiery jej książki.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.