Jak myśli…? odc. 3 Rozmowa z Anetą Nikodemską

Jak myśli…? odc. 3 Rozmowa z Anetą Nikodemską

Czy odpoczynek może być zły?

W moim przypadku okazuje się, że czasem tak, bo ilość projektów i pomysłów, jakie już buzują, aby jak najszybciej wybuchnąć i wydostać się na światło dziennie, przerasta moje możliwości działania, a tym bardziej myślę, że możliwości przyswajania ich przez otoczenie.

Zatem krok po kroku podrzucać będę kolejne rzeczy, jakie urodziły się w 2016 roku, ale dopiero teraz nabierają kształtów, rumieńców i odpowiednich barw.

Zatem dziś zapowiadam, że projekt rozmów pod nazwą “Jak myśli…?” spodobał mi się niezmiernie i będzie tego więcej.
Obiecuję – nie za dużo, tak raz w miesiącu pokazywać wam, jak myślą ciekawi ludzie, tacy, którzy odnoszą sukces, artyści lub przedsiębiorcy, eksperci lub renesansowe dusze, ludzie z pasją i hustlerzy.

A dziś! TADAM!

Przedstawiam Wam Anetę Nikodemską.
Aneta jest zdecydowanie pasjonatką tego, co robi, ale też pasjonatką ludzi. Jest trenerką fitness z misją sprawiania by ludzie czuli się lepiej. I sama z doświadczenia, z uczestniczenia w jej zajęciach wiem, że właśnie tak robi. Uczestnicy uwielbiają jej zajęcia i przychodzą tłumnie.

A w rozmowie mniej o tym, co robi, a bardziej o tym jak podchodzi do ludzi, zajęć, sportu, pasji i koncepcji na życie.

Usiądźcie wygodnie i zapraszam do umysłu Anety Nikodemskiej…

Poprzednie odcinki “Jak myśli…?”

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.