Nowe propozycje z wydawnictwie i sklepie OSM POWER!

Nowe propozycje z wydawnictwie i sklepie OSM POWER!

Jak pewnie większość z Was wie, oprócz działań rozwojowych, prowadzę też kilka projektów biznesowych powiązanych z rozwojem osobistym i biznesowym. Ostatnio ogromnego tempa nabrało Wydawnictwo OSM Consult i sklep online osmpower.pl, w którym można kupić zarówno książki z naszego wydawnictwa, jak też polecane przeze mnie i Marcina Osmana.

W najbliższym czasie pojawią się 3 nowe książki:

“Przedsiębiorca w podróży”, której autorami są: Dawid Dudek (autor m.in. “Biblii taniego latania” i “Biblii taniego spania”), Marcin Osman (autor “Biznes ci ucieka”, mój partner w biznesie i życiu) oraz ja. Nie mogę się doczekać wydania tej książki, gdyż opisaliśmy w niej mnóstwo naszych doświadczeń, wskazówek, rad i praktycznych rozwiązań, jak sprawniej podróżować, prowadzić firmę w bardziej zwinnej formie, ale też jak można zorganizować sobie workation (zarówno praktycznie, jak i pod kątem zmiany sposobu naszego myślenia).

Moja kolejna książka “Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, żeby lepiej poznać siebie” czyli workbook, w którym znajdziecie mnóstwo kreatywnych zadań. Po każdym z nich znajdują się też pytania, aby móc wyciągnąć swoje wnioski i “ref-lekcje”.

Już za chwilę również pojawi się najnowsza książka Gary’ego Vaynerchuka “#Zapytaj Garyego”, która jest rewelacyjnym kompendium dla osób, ktktóre prowadzą biznes i chcą to robić, sprytnie, mądrze, korzystając z mediów społecznościowych i być po prostu skuteczni w tym, co robią. Wkrótce też wywiad z Garym, jaki robiliśmy w Londynie. I inne aktywności z udziałem Gary’ego Vee, jak bezpłatny webinar 9 maja. A już teraz mała zajawka, tego co wkrótce.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.