Bezpłatny webinar w Polsce z Garym Vaynerchukiem!

Bezpłatny webinar w Polsce z Garym Vaynerchukiem!

To niesamowite, w jakim tempie rozwija się nasze wydawnictwo i sklep www.osmpower.pl.
Powstają kolejne książki nie tylko nasze, ale głównie takie, które spodobały nam się na tyle, że chcemy je przedstawić i rekomendować na polskim rynku.

Gdy dowiedzieliśmy się, że Gary Vaynerchuk wydaje nową książkę, ani chwili nie wahaliśmy się nad wydaniem jej u siebie.

Dlaczego? Bo Gary Vee to przedsiębiorca z krwi i kości, a jak sam o sobie powiedział, gdyby nie mógł być przedsiębiorcą, to by umarł. Biznes i przedsiębiorczość to jego pasja i życie. Zaczynał w firmie rodzinnej, gdzie wykorzystał Youtube do sprzedaży win, tworząc program Wine Library TV. I okazało się to niesamowitym sukcesem, ale też przełomem, bo zaczął wykorzystywać media społecznościowe do sprzedaży, gdy wszyscy mówili o tym, że media społecznościowe nie sprzedają.
Po odniesieniu ogromnego sukcesu zaczął VaynerMedia, gdzie sam wykorzystuje jak i pomaga firmom planować działania w mediach społecznościowych.

Jest autorem 4 książek, w tym ostatniej “#ZAPYTAJ GARYEGO”, którą wydaliśmy w kwietniu w Polsce, a powstała ona jako efekt programu na YT  “The #Ask Gary Vee Show” (Show Zapytaj Gary’ego). Więcej o książce znajdziecie na stronie www.garyv.pl.

Poniżej, na końcu artykułu możecie obejrzeć też WYWIAD, jaki przeprowadziliśmy w Londynie, specjalnie dla Polskich czytelników(już wrzucałam go w jednym z postów).

Natomiast w poniedziałek – 9 MAJA 2016 r. szykujemy BEZPŁATNY WEBINAR w Polsce z Garym Vaynerchukiem! specjalnie dla Polskich czytelników.
Zapisać można się na www.garyv.pl/webinar

Polecam gorąco zapoznać się z tym, co robi Gary Vee. Dowiedzieć się, czym jest ekonomia wdzięczności, chmury i brud, jak myśleć i działać w biznesie oraz życiu 😀

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.