Pomagam ludziom zmieniać styl działania i zachowanie
poprzez zmianę ich myślenia tak,
żeby żyło im się lepiej.

Odkąd pamiętam pasjonuje mnie rozwój ludzi, mechanizmy, jakie nami kierują i odpowiedź na pytanie: “Dlaczego zachowujemy się w określony sposób i jak na to możemy wpływać?”. Od 2007 roku zajmuję się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe oraz treningi i konsultacje indywidualne.

Moje zainteresowanie zakiełkowało jeszcze w liceum i od tamtej pory brałam udział w licznych szkoleniach, konferencjach i spotkaniach dotyczących tematyki psychologii, rozwoju osobistego i metod pracy z ludźmi. Ukończyłam ekonomię i psychologię komunikacji społecznej na UMCS w Lublinie. Umiejętności trenerskie szlifowałam w Akademii Trenerów/Mentorów Iwony Majewskiej-Opiełki. Pierwszy kurs coachingu odbyłam w 2009 roku, potem wiele szkoleń specjalizacyjnych i narzędziowych jak np. coaching prowokatywny. Podnosząc swoje kompetencje ukończyłam szkolenia CoachWise Essentials i Equipped w Coaching Center. W 2015 r. uzyskałam akredytację międzynarodowej organizacji zrzeszającej coachów ICF (International Coach Federation).

Od 2009 roku piszę: najpierw prowadziłam blog na temat rozwoju osobistego i szkoleń, do tego dołączyłam artykuły publikowane w prasie i na portalach internetowych, a teraz również książki (Znajdziesz je w zakładce KSIĄŻKI). Obecnie moje teksty możesz znaleźć na naszym BLOGU firmowym OSMPOWER, jak również w zakładce BLOG na tej stronie lub w krótszej formie na moim profilu na Facebooku i innych mediach społecznościowych.

Odkryłam też to, że uwielbiam rozmawiać z ludźmi – zadawać pytania pełne ciekawości, szukać schematów ich działań i pokazywać innym fantastyczne osoby. Dlatego przez 3 lata współprowadziłam audycję na antenie Radio Freee na temat rozwoju “Freeewolnie nakręceni”, którą można odsłuchać na naszym kanale na Youtube’ie.
A obecnie dwa razy w tygodniu pojawiają się nowe materiały videona moim osobistym kanale na Youtubie. W tym mój autorski program z rozmowami – znajdziecie go pod hasłem “Jak myśli…?”.

Od zawsze lubiłam też CZYTAĆ. Dlatego łącząc swoje zainteresowanie pisania i czytania, angażowałam się w działania redaktorskie i dziennikarskie już na studiach. Z tych zainteresowań i doświadczeń zrodził się również portal Świat Coachingu. To natomiast i wydane pierwsze książki spowodowały rozwój wydawnictwa, którego jestem współwłaścicielką i pełnię rolę redaktora zarządzającego. Naszą ofertę można znaleźć na OSMPOWER.PL.

Podczas studiów i działalności w organizacjach odkryłam swoje zdolności do ZARZĄDZANIA i ORGANIZOWANIA i od tego czasu pracowałam przy wielu eventach jak na przykład: Kongres Inicjatyw Europy wschodniej czy Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy. Zdolności te wykorzystuję również do organizacji swoich autorskich projektów. Jednym z nich był Klub Coachingu w Lublinie, który zainicjowałam i koordynowałam przez kilka lat.

Moją pasją jest wspieranie i wzmacnianie kobiet w rozwoju osobistym i biznesowym, dlatego aktywnie angażuję się w organizację spotkań oraz realizację projektów rozwojowych dla kobiet. Jedną z głównych inicjatyw jest Kobiecy Lublin, który zainicjowałam wraz z Karoliną Ławicką w 2012 roku. Natomiast są to też projekty, w które włączam się prowadząc szkolenia czy współorganizując je. Dzięki swoim działaniom w styczniu 2014 zostałam finalistką w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny 2014 zajmując III miejsce.
Stworzyłam też autorski program rozwojowy „JA – Kobieta z moich snów”, który bazuje na moim doświadczeniu szkoleniowym i coachingowym w pracy z kobietami.

Gdy byłam mała uwielbiałam siadać z kredkami lub farbami i godzinami RYSOWAŁAM. Po pierwsze były to księżniczki w pięknych sukniach, dlatego idąc za swoją pasją ukończyłam studium projektowania ubioru i w czasie wolnym z chęcią poznaje tajniki rynku mody i na luźnych kartkach szkicuje nowe projekty. Jednak pasję i talent rysowania postanowiłam również wykorzystać przy tworzeniu książek i w mojej najnowszej pozycji “Kim jesteś?” możesz znaleźć pełno moich ilustracji.

liczba osób, którym bezpośrednio pomogliśmy wydać książkę

lat doświadczenia w eventach

 

lat prowadzenia szkoleń i treningów indywidualnych

3 miejsce w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza 2014

Ponad 2000 godzin jako trenerka i coach

Współautorka 5 książek

Kocham podróże

Spełniłam już swoje marzenia o wyjazadach jak np. półtoramiesięczna podróż po Tajlandii czy rezygnacja ze stałego miejsca zamieszkania i pół roku życia w trybie cyfrowych nomadów przemieszczając się z miejsca na miejsce. Nowe podróżnicze wyzwania wkrótce!