Potencjał, pieniądzie i pasja – Konferencja na Dzień Kobiet

Potencjał, pieniądzie i pasja – Konferencja na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet.

8 marca odbędzie się wyjątkowa konferencja dla kobiet.

Została zorganizowana po to, aby Wam podziękować: kobietom, lubliniankom, które inspirują nas, Kobiecy Lublin, do działań każdego dnia!

Podczas konferencji będą miały miejsce trzy wystąpienia:

1. Potencjał: skąd wiedzieć, co jest twoim potencjałem? jak rozpoznawać swoje predyspozycje?

W temat ten wprowadzi Was Monika Madejska – Niegdyś zestresowana i pochłonięta pracą „Pani Dyrektor”, dzisiaj szczęśliwa i spokojna coach oraz trener rozwoju osobistego. Specjalizuje się właśnie w określaniu predyspozycji ludzi w kontekście stanowiska pracy. Jest też ekspertem w zakresie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem. Po latach ciężkiej pracy z wychodzeniem z pracoholizmu oraz wypalenia zawodowego pomaga innym zgodnie z zasadą „feel the FLOW in your life”.
Jest wice-prezesem fundacji Slowlajf.

2. Pieniądze: dlaczego i jak nasze myślenie ogranicza to, ile zarabiamy? Co zrobić by inaczej myśleć o pieniądzach?

Kawę na ławę wyłoży w tym obszarze Celestyna D. Osiak – coach od duszy i pieniądza. Brzmi to enigmatycznie? Nic mylnego – Celestyna to kobieta przedsiębiorcza, która wie, że biznes to systemy, sprzedaż i pieniądze, ale w kobiecej wersji musi być też pasja, zaangażowanie i wizja czyli nasza dusza – Celestyna.

3. Pasja: poznasz swoje predyspozycje, ale jak przekuć je w coś co będzie twoją pasją i zawodem? może w pracy u kogoś, a może u siebie? co zrobić by z pasją wstawać każdego dnia i cieszyć się życiem?

To moja część na konferencji, podczas której zgodnie z hasłem „Twoje życie-twoja przygoda-twój wybór” pokażę, jak można na bazie swoich kompetencji stworzyć swój własny zawód, niekoniecznie otwierając swoją firmę, jak połączyć to z życiem, aby to pracę dopasować do życia, a nie styl życia do pracy i jak sprawić, by pasjonować się swoim życiem.

Będą też ciekawe i kreatywne atrakcje, w których to dzięki swojej inicjatywie, a nie przypadkowi, będzie można otrzymać wspaniałe prezenty.

ZAPRASZAM!!!

Kiedy? 8 marca

Gdzie? Hotel Victoria w Lublinie

Więcej szczegółów na facebooku: strona wydarzenia.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.