PRZEDSIĘBIORCA W PODRÓŻY – nowa książka!

PRZEDSIĘBIORCA W PODRÓŻY – nowa książka!

Tak. Zgadza się. U mnie teraz bardzo obfity okres w książki, a to między innymi dlatego, że wiele osób pyta o kolejne tytuły, podrzuca tematy i kierunki.

Akurat temat podróży i workation (łączenie pracy z wyjazdami) stały się jednym z najczęściej poruszanych przez różne osoby. Dostawaliśmy z Marcinem (a jak się okazało Dawid również) mnóstwo pytań o to, jak to możliwe, jak to wygląda i jak to zorganizować. Stąd zmobilizowaliśmy się i w połowie marca ukazał się “Przedsiębiorca w podróży”. Opis książki znajdziecie w zakładce KSIĄŻKI lub na OSMPOWER.PL.

Książka od niedawna dostępna, a tu już pierwsza recenzja.
“Przedsiębiorca w podróży jest specyficznym poradnikiem, w którym nie znajdziecie teorii. Wszystko, o czym autorzy mówią, jest wzięte z ich życia.”
“Co mi się w tej książce najbardziej podoba? To nie jest książka tylko dla przedsiębiorców, choć tytuł na to wskazuje. Osoba, która nigdy firmy nie miała, znajdzie w tym poradniku mnóstwo przydatnych informacji, nawet jeśli na wakacje nie jeździ. Tak! Są tu nawet porady dla osób nie ruszających się z domu cały rok…”
“Nie ma tzw. lania wody ani owijania w bawełnę. Same konkrety nadają odpowiednią wartość merytoryczną, którą każdy może w jakiś sposób wykorzystać dla siebie.”

Dziękuję Agnieszko! To tylko kilka zdań. Zachęcam do zajrzenia na bloga Agnieszki TUTAJ (www.recenzje-sniezynki.pl), bo znajdziecie tam pełny przegląd książki.

Dla mnie wniosek po tej recenzji był taki, że rzeczywiście każdy kto miał pytanie o moje wyjazdy, podróże, a nawet styl życia i pracy, w tej książce znajdzie mnóstwo odpowiedzi i konkretnych podpowiedzi, jak to zrobić.

A jeśli tylko czegoś Wam w książce brakuje, to piszcie i z chęcią (o ile znamy się na tym) uzupełnimy tę wiedzę.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.