“Mój sukces” – warsztat z Tadeuszem Niwińskim w Lublinie, 13- 14 września 2014

“Mój sukces” – warsztat z Tadeuszem Niwińskim w Lublinie, 13- 14 września 2014

Tadeusza Niwińskiego poznałam kilka lat temu, najpierw za sprawą książki “Ja”, a potem osobiście, kiedy miałam okazję współpracować z nim przy organizacji jego szkolenia w Krakowie, jak też uczestniczyć w tym szkoleniu. Niby tematy, które znałam, niby oczywiste, a jednak sposób prowadzenia warsztatów spowodował dużo nowych przemyśleń. Już wtedy wpadła mi do głowy myśl, aby zorganizować szkolenie Tadeusza w Lublinie, a teraz dojdzie ono do skutku.
Polecam, bo nie jest to częsta okazja, aby gościł on w Lublinie, a wiem, że warto.

“Mój sukces” to dwudniowy warsztat z Tadeuszem Niwińskim – jednym z pierwszych polskich autorów książek rozwojowych.

Dwudniowy kurs poświęcony rozwojowi i pielęgnacji własnego “JA”. Głównym jego celem jest odkrycie swojego powołania, talentów i zdolności oraz zaplanowanie metod skutecznego wykorzystywania swojego potencjału w życiu. Uczy samoakceptacji oraz twórczego poszukiwania nowych możliwości. Kształtuje nawyk celowego działania. Jest inspiracją do odnalezienia kierunku i misji życiowej oraz lepszego zaplanowania rozwiązań konkretnych sytuacji życiowych.
Korzyści dla uczestników:
– poznanie uniwersalnych zasad ułatwiających osiągnie sukcesów i praktycznych metod skutecznego wdrażania ich we własne życie
– lepsze zrozumienie siebie i schematów myślenia które determinują nasze reakcje
– zrozumienie na czym polega samoakceptacja i jak czerpać z niej siłę
– Odkrycie barier które powstrzymują nas przed pełnym wykorzystaniem swoich możliwości
– zaplanowanie najważniejszych celów życiowych
– poznanie na czym polega tajemnica skutecznej motywacji i zjawisko uniesienia
– przećwiczenie podstawowych umiejętności skutecznego mówcy

Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi, maksymalnie angażującymi uczestników. Zróżnicowane ćwiczenia indywidualne i grupowe ukierunkowane są na poszukiwanie swoich najlepszych aspektów i poznanie własnych możliwości oraz na zaplanowanie swojego sukcesu życiowego. Warsztaty łączą w sobie inspirujące ćwiczenia, rozwiązywanie kreatywnych zadań oraz dyskusje, wymianę i analizę doświadczeń w bezpiecznej i życzliwej atmosferze.

Prowadzący:
Tadeusz Niwiński – autor książek, które trafiają na listy bestsellerów, mistrz którego warsztaty i książki polecają uznani nauczyciele sukcesu. Jako jeden z pierwszych wydał po polsku książkę dotyczącą rozwoju osobistego “JA”.
Na co dzień mieszka w Kanadzie i na Hawajach, jednak co roku stara się przyjechać do Polski, aby szerzyć ideę rozwoju osobistego i pomagać ludziom się rozwijać.

Informacje dodatkowe:
By jak najwięcej skorzystać z udziału w warsztatach wskazane jest wcześniejsze zapoznanie się z książką “JA” Tadeusza Niwińskiego np. więcej możecie przeczytać o niej TUTAJ
Termin i miejsce: 13-14 wrzesień, Lublin
Informacje i zgłoszenia: Kamila Kruk;
mail: kontakt@kamilakruk.pl
Cena: 420 zł.
10% zniżki dla osób, które dokonają wpłaty do 30 sierpnia 2014 r.

Warsztaty objęte są gwarancją 100% satysfakcji!

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.