Video: eksperyment marketingowy czyli unboxing przesyłek świąteczno-noworocznych

Video: eksperyment marketingowy czyli unboxing przesyłek świąteczno-noworocznych

Dziś odebraliśmy z biura paczki i listy, które zebrały sie przez okres świąteczno- noworoczny!

Wow! Było tego sporo w związku z tym zrobiliśmy spontaniczny eksperyment i nagraliśmy video, w którym paczki otwieramy, dziękujemy, zachwycamy sie i opowiadamy o rzeczach, jakie przyszły, ale tez o tych niesamowitych ludziach, którzy je wysłali a często nawet stworzyli.

Ależ mieliśmy radochę!!! Nie ma to jak trochę, zabawy, wygłupów, żartów i zachwytów czyli jest video z otwierania świątecznych przesyłek.

Jak ktoś czeka na merytoryczne treści, to nawet niech nie klika, bo tym razem na pełnym luzie i bez założeń merytorycznych, choć nie obyło sie rownież bez wyciagnięcia wniosków i podsumowania.

Jedno z niewielu video nagranych przez nas z Marcin Osman razem, no i w takiej luźnej, lekko tragikomicznej konwencji. Marcin jak zwykle wyluzowany, ja lekko spięta, zwłaszcza gdy atakują mnie nożyczki, no i wzrok rozbiegany, bo kamera, mąż i tyle paczek.

Ps. Hmmm teraz sie zastanawiam, co sie stanie jeśli ten nasz luźny eksperyment, test marketingowy spowodują, ze to video będzie duzo bardziej popularne niz materiały merytoryczne jakie tworzymy?

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.