Video: Goście książki “Kim jesteś?” Michał Zwierz

Video: Goście książki “Kim jesteś?” Michał Zwierz

Mam ten przywilej, że w moim życiu ciągle spotykam niesamowitych i ciekawych ludzi.

Kilka z tych osób, maci okazję poznać w mojej książce “Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań..” poprzez zadania, jakie zaproponowali. Pomyślałam jednak, że jeszcze ciekawsze będzie, jeśli o tych zadaniach to właśnie oni wam opowiedzą. Zapraszam zatem tym razem do rozmowy z Michałem Zwierzem – kreatorem marek, który pomaga innym wydobyć swój unikalny przekaz na światło dzienne i zacząć błyszczeć.

Skąd Michał w moim życiu?

Tak jak napisałam na Facebooku kilka lat temu, odezwał się do mnie znajomy poznany na konferencji, z którym widziałam się może 3-4 razy przy jakichś okazjach, pisząc do mnie: “Kamila, robisz świetne rzeczy, podoba mi się to. Mam pomysł na twoje logo”.

I stworzył mi takie cudo:

Do tego przygotował video, w którym wyjaśnił całą koncepcję i swój sposób myślenia! Nie tylko obrazek – ale całą koncepcję.

Od tamtej pory nasza znajomość rozwija się, a przy okazji również pojawiają się wspólnie projekty. Dlatego znając zapał do rozwoju i kreatywność Michała z radością zaprosiłam go jako gościa do mojej książki “Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań”.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.