Webinar z Jackiem Walkiewiczem i premiera jego książki “Rozmyślnik”

Webinar z Jackiem Walkiewiczem i premiera jego książki “Rozmyślnik”

Czy znasz Jacka Walkiewicza?

Nie?
To po pierwsze zachęcam do obejrzenia jego wykładu “Pełna Moc możliwości” z TEDxWSB na YT.

Tak?
Zatem może ucieszy Was wiadomość, że już od dziś w przedsprzedaży, a od 15 listopada wysyłka nowej książki “Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”, w której tworzeniu miałam przyjemność uczestniczyć 🙂

Cieszę się ogromnie, że w końcu oficjalnie mogę to ogłosić, gdyż ostatnio współpraca z innymi autorami przy tworzeniu ich książek sprawia mi nawet więcej radości, niż tworzenie swoich. Gdy czytam, porządkuję, poprawiam fragmenty, gdy sama czerpię z nich wiedzę i w wyobraźni widzę z jaką radością ludzie również je przeczytają.

“Rozmyślnik Jacka Walkiewicza” to zbiór jego przemyśleń na różne tematy. Zresztą sami zerknijcie na opis: https://osmpower.pl/rozmyslnik

Dla mnie szczególnie ciekawe było to, że choć różnimy się doświadczeniami, to mamy wiele wspólnego, jeśli chodzi o podejście do życia.

Żadna książka nie może się też obyć bez premiery, dlatego zapraszam Was gorąco do posłuchania o książce i zadania pytań Jackowi.
Premiera on-line “Rozmyślnika Jacka Walkiewicza” już 2 listopada o 20.00 w formie bezpłatnego webinaru!

Zapisy robimy tutaj: https://osmpower.clickmeeting.pl/jacek-walkiewicz…/register…

A jak uważacie, że warto, to udostępnijcie dalej i zaproście znajomych.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.