Dlaczego warto obejrzeć webinar z Jackiem Walkiewiczem?

Dlaczego warto obejrzeć webinar z Jackiem Walkiewiczem?

Książka nie powstaje w jeden dzień. To proces. Czasem trwa miesiąc, a dla niektórych autorów trwa latami.
Niezależnie jednak od długości procesu, to niesamowicie ekscytujący moment, gdy pierwszy egzemplarz przyjeżdża z drukarni.

Wydawało mi się, że tak jest tylko z książką swojego autorstwa, jednak, gdy widzę minę zachwyconego autora, któremu towarzyszyłam w procesie powstawania jego książki; taką żywą radość w oczach, uśmiech, podekscytowanie, to moja satysfakcja jest nawet większa niż z wydania własnej.

Dziś akurat zbiegły się dwa wydarzenia:
– zakończenie trzeciego mastermindu, w którym uczestnicy przygotowują pod naszym okiem swoje książki, jako samodzielni wydawcy
– i premiera książki Rozmyślnik Jacka Walkiewicza, nad którą pracowaliśmy w ostatnim czasie.

Dziś obserwowałam radość i swoją i autora, gdy miał książkę po raz pierwszy w rękach i wiem, że uczestników kursu też czeka podobny moment, gdy skończą swoje projekty pod hasłem: książka. Pewnie nie zobaczę ich momentu ekscytacji, ale razem z nimi już nie mogę się go doczekać 🙂

Podczas premierowego webinaru rozmawialiśmy nie tylko o książce, ale przede wszystkim o tym roz(myśleniu) autora i tym, w jaki sposób on myśli o życiu, rozwoju. Padły pytania o mentora, religie czy motywacje.

To, co ja zapamiętam, to na pewno:
1. Czasem trzeba się demotywować, bo jest zbyt dużo możliwości, które kuszą.

2. Sukces powinien dodawać sił, wzmacniać. Jeśli nie dodaje sił, to widocznie to nie jest sukces.

3. Nie bądź najlepszą wersją siebie, a tą najprawdziwszą. Pytanie: co jest trudniejsze? pozostawiam…

4. A z tym związane zaakceptowanie tego jaki jesteś (Tak. Wiem. Banalne zdanie, ale w kontekście tego, co na dzisiejszym webinarze powiedział Jacek dla mnie ponownie nabrało nowego znaczenia). Jesteś introwertykiem? Zaakceptuj to, ale potem zachowuj się jak chcesz, a nie tak, jak uważasz, że powinien zachowywać się introwertyk.

5. Każdy człowiek ma swoje wyzwania, a jak sobie z nimi poradzi, to ma inne wyzwania.

Książka jest już sprzedaży, a dla tych którzy zdecydują się ją kupić na www.osmpower.pl/rozmyslnik, dodatek w postaci nagrania z webinaru.

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.