Zawsze zapominam o zdjęciach.

Zawsze zapominam o zdjęciach.

Zawsze (prawie) zapominam o zdjęciach. Nieważne czy wciągnę się w prowadzenie szkolenia, rozmowy podczas konferencji czy zwiedzanie miasta. Jakoś tak ucieka mi ten temat. Potem muszę się tłumaczyć rodzinie, dlaczego z wyjazdu zagranicznego nie przywiozłam żadnych zdjęć, dlaczego nie mam zdjęć ze szkoleń pomimo wielu godzin prowadzonych warsztatów. Jeszcze gorzej jest jak zapraszam gościa, organizuje wydarzenie i …. zapominam o fotografie i zdjęciach. Teraz  polem treningowym stał się dla mnie Instagram i Facebook. Z każdego wrzuconego zdjęcia cieszę się jak dziecko – a właściwie, że o zrobieniu tego zdjęcia w ogóle pamiętałam.
Zazwyczaj po prostu stawiałam na część merytoryczną, zapominając o zdjęciach, traktując je jako otoczkę.

Dlatego tak ważni są dla mnie Ci wszyscy ludzie, którzy o tym pamiętają, a na dodatek szkolą się, rozwijają, mają zdolności do robienia fotografii.

Po pierwsze Dorota z WORLD by DEE, która jest prawdziwą pasjonatką i artystką, jeśli chodzi o zdjęcia. A jej prace możecie podziwiać na mojej stronie, bo to ona jest autorką moich ostatnich zdjęć w studio.

Po drugie Stemo, który jest autorem sesji i pokazał mi, co dobry fotograf potrafi. Ta sesja była już dawno, ale ja uwielbiam te zdjęcia i nadal fotografie z tzw “sesji w różowym żakiecie” używam z radością, również na mojej www.

Po trzecie Orest, który stał się ostatnio głównym fotografem na wielu wydarzeniach, jakie organizuję.

No i po czwarte Paulina, która jest pasjonatką fotografii i niejednokrotnie na Kobiecym Lublinie potrafiła uchwycić wspaniałą atmosferę, uśmiechy, zamyślenie i nawiązujące się więzi.

To między innymi dzięki nim mam możliwość skupić się na tym, co lubię i w czym czuję się dobra. Ogromnie im za to dziękuję!
Dzieje się to też dzięki temu, że rozpoznaje swoje słabe strony i z chęcią takie obszary oddaje innym ludziom. A ty gdzie kierujesz swój czas i energię?

Kamila Kruk
Kobieta przedsiębiorcza, partner w Wydawnictwie i firmie OSM Consult. Redaktor Naczelna portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego, akredytowany coach ICF. Od 10 lat zajmuje się tym zawodowo prowadząc szkolenia grupowe i treningi indywidualne.