Do poczytania – www.zmianywzyciu.pl

Do poczytania – www.zmianywzyciu.pl

Jakiś czas temu przestałam prowadzić bloga Magic Key, ale pisanie do mnie wróciło. Najpierw w formie książki, a od czerwca tego roku współpracuję z portalem Zmiany w Życiu.
Na jego łamach piszę  o tym, w  jaki sposób myślimy, widzimy świat i jak zmiana patrzenia choćby w jednym drobnym aspekcie może pozytywnie wpłynąć na nas i ułatwić nam życie. Moim celem jest to, aby ludzie poprzez lepsze zrozumienie siebie samych oraz siebie nawzajem, zauważali, co im przeszkadza i zaczynali myśleć i działać tak, aby im to pomagało.

Moje artykuły, które do tej poru ukazały się na portalu Zmiany w Życiu:
1) Dobrze nie tylko na zdjęciu” – dowiesz się z niego, co zrobić aby spotkania w gronie krewnych stały się znośne, a może nawet okazały się przyjemne czy fascynujące.
Link do artykułu 1
2) Co zrobisz ze swoimi wakacjami?” – artykuł dla młodzieży o planowaniu czasu wolnego i doborze aktywności.
Link do artykułu 2
3) “Zadbaj o własny ogródek” – artykuł traktujący o fazach przez jakie przechodzimy rozwijając się. W mojej ulubionej formie czyli przedstawione za pomocą metafory.
Link do artykułu 3
4) Jak przełamać bariery w kontaktach” – z niego dowiecie się, jak nawiązać kontakt i zacząć rozmowę z drugą osobą.
Link do artykułu 4
5) Kontrolowanie swoich zachowań” – kilka wskazówek co zrobić, aby niezależnie od sytuacji czuć, że masz kontrolę nad swoimi zachowaniami.
Link do artykułu 5
6) Wybór to nie wyrok” – artykuł nie tylko dla młodzieży o tym, że nie jesteś skazany do końca życia na drogę, którą wybrałeś.
Link do artykułu 6
7) Zacznijmy rozmawiać prawdziwie” – o szczerości w relacjach prosto z serca.
Link do artykułu 7

Zapraszam do lektury. A jeśli spodobał Ci się któryś z artykułów i chciałbyś więcej takich tematów, to napisz do mnie.

Avatar